Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 1 Dec
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 5 Jan 2021
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 2 Feb 2021
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
 
Tue 2 Mar 2021
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 16 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
Styremøte
 
Tue 16 Mar 2021
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte
 
Tue 6 Apr 2021
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 4 May 2021
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 1 Jun 2021
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 5 Nov
kl 19:30 - 21:00
Kontrollutvalg
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 19:00
J 15 v/Eva A
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 18:30
Janne Vangen
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte v/Greger
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct
kl 18:30 - 20:30
Trenermøte v/Morten Eikeland
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trenermøte v/Morten Eikeland
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 20:00 - 21:30
Møte v/Morten Eikeland
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 18:00
Møte v/Bjørn Simonsen
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 20:00 - 21:30
Møte v/Morten
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 18:00 - 19:30
Møte v/Morten
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 09:00 - 16:00
Håndballskole
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 09:00 - 16:00
Håndballskole
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 09:00 - 16:00
Håndballskole
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Møte ang håndballskolen v/Karianne og Gro Anita
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Møte ScanSport vJørn Asle og Gro Anita
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 19:00
Møte foreldrekontaktgruppa
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:00 - 21:00
Kick off sesongstart
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
Møte for lagledere
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 15:00 - 23:00
Skolearrangement
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 15:00 - 23:00
Skolearrangement
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline