Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 16 Mar
kl 18:00 - 19:00
Styremøte
 
Tue 16 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte
 
Tue 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 4 May
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 2 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
Dommermøte v/Jørn-Asle
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Kontrollutvalg
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:30 - 19:00
J 15 v/Eva A
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 18:30
Janne Vangen
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte v/Greger
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:30 - 20:30
Trenermøte v/Morten Eikeland
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 19:00 - 21:00
Trenermøte v/Morten Eikeland
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Møte v/Morten Eikeland
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Møte v/Bjørn Simonsen
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Møte v/Morten
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:00 - 19:30
Møte v/Morten
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 09:00 - 16:00
Håndballskole
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 09:00 - 16:00
Håndballskole
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 09:00 - 16:00
Håndballskole
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Møte ang håndballskolen v/Karianne og Gro Anita
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 16:00 - 17:00
Møte ScanSport vJørn Asle og Gro Anita
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
Møte foreldrekontaktgruppa
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline